معادن

سنگ چینی و کریستال لایبید

معدن سنگ لایبید

نوع سنگ : چینی و کریستال لایبید

موقعیت معدن

اصفهان - روستای لایبید

مشخصات سنگ

سنگ کریستال یا چینی همان سنگ آهک دگرگونی یا مرمریت می باشدکه دانه ها یا بلور های تشکیل دهنده آن قابل رویت است که بافتی تمام بلور داشته و عمدتا از کلسیت وبه مقدار کمی ولاستونیت تشکیل شده است.

نحوه عرضه

اصلب - تایل - کوپ

انواع محصولات

سنگ های کریستال لایبید به سه نوع چینی سفید,چینی کریستال,چینی ابری یا خاکستری دسته بندی می شوند.

معدن سنگ تراورتن

معدن سنگ عباس آباد

نوع سنگ : تراورتن

موقعیت معدن

استان مرکزی - شهرستان محلات - باقر آباد

مشخصات سنگ

تراورتن ها از ته نشین شدن مواد بر اثر آب داغ یا آب سرد در غارها ایجاد شده اند که شامل استالا کتیت و استالا گمیت می باشد، از نظر رنگ از سفید تا تراورتن خاکستری ، کرم بژ، زرد، قرمز، قهوه ای موجود می باشد. سطح تراورتن مناسب جهت بتونه و پر نمودن، پولیش و آنتیک نمودن می باشد. در عین حال در شرایط آب و هوایی گرم میتوان جهت مصارف خارجی نیز از آن استفاده نمود. این سنگ ها به علت مواد تشکیل دهنده آن ها ، بسیار در برابر آفتاب، باران و برف مقاوم است و اکثرا نمای ساختمان ها که در معرض اینگونه مواد قرار دارند با این سنگ پوشانده می شوند. همچنین سوراخ های موجود در این سنگ باعث می شود که بسیار محکم به بدنه ساختمان چسبیده شود.

نحوه عرضه

اصلب - تایل - کوپ

انواع محصولات

تراورتن عباس آباد بی موج ، تراورتن عباس آباد موج دار ، تراورتن عباس آباد کرم ، تراورتن عباس آباد کرم صورتی ، تراورتن عباس آباد خط مشکی ، تراورتن عباس آباد موج کبریتی ، تراورتن عباس آباد ابرو بادی ، تراورتن عباس آباد سوپر صادراتی . بازه رنگ این محصول نیز سفید و کرم و همچنین در بعضی از سورت ها دارای رگه های مشکی است